20 Temmuz 2024, Cumartesi

Son dakika Ekonomi Haberleri Türkiye'nin haber sitesinde

IBF Heyeti’nden Bosna Hersek’e Ziyaret

IBF Heyeti’nden Bosna Hersek’e Ziyaret

Uluslararası İş Forumu (IBF) heyeti, IBFBaşkanı Erol Yarar liderliğinde, Bosna BankInternational (BBI)tarafından organize edilen Sarajevo Business Forum’akatıldı

InternationalBusiness Forum-Uluslararası İş Forumu (IBF) heyeti, IBFBaşkanı Erol Yarar liderliğinde, Bosna BankInternational (BBI)tarafından organize edilen Sarajevo Business Forum’akatıldı. 16-18 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen programa, IBF BaşkanYardımcısı Gazi Mısırlı ve MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkanı Levent Canda katıldı.

Ziyaretkapsamında Ziraat Bank Bosna Genel Müdürü Yusuf Dilaver, Novi Grad BelediyeBaşkanı Semir Efendic ve Orta Avrupa’nın ilk 500 şirketi arasında yer alan ASAGroup CEO’su Sn. Eldin Hadziselimovic’le görüşmeler yapılarak,Bosna-Hersek’teki yatırım fırsatları ve önemli projeler hakkında bilgi alındı.

Programkapsamında ayrıca, Saraybosna’da ikamet eden ve hâlihazırda ülkede yatırımlarıbulunan işadamlarıyla da görüşmeler yapıldı. 17 Ekim 2019’da gerçekleştirilmesikararlaştırılan 23. IBF Kongresi’yle eşzamanlı olarak açılışınıngerçekleştirilmesine karar verilen MÜSİAD Bosna-Hersek Şubesi’ne yönelikçalışmalar hakkında da fikir alış verişinde bulunuldu.

Heyet,2 gün süren ziyaretin ardından Türkiye’ye geri döndü.

HABERE AİT RESİMLER

Son Dakika Haberleri

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık