21 Mayıs 2024, Salı

Son dakika Ekonomi Haberleri Türkiye'nin haber sitesinde

Kayseri Serbest Bölge Başkanlığına Büyükkılıç Yeniden Seçildi ...

Kayseri Serbest Bölge Başkanlığına Büyükkılıç Yeniden Seçildi ...

Kayseri Serbest Bölgesi Kurucu ve İşletmecisi Anonim Şirketi (KAYSER) Seçimli Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

Genel Kurulda önceki Başkan Memduh Büyükkılıç üyelerin oyu ile yeniden Serbest Bölge Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

Seçim sonrası genel kurul üyelerine hitap eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, KAYSER A.Ş. ortaklarına güvenleri için teşekkür etti. Serbest Bölge’nin Kayseri’nin önemli bir markası ve prestijli bir şirketi olduğunu vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Bu nedenle Serbest Bölge’ye gözbebeğimiz gibi bakmalıyız. Sonuçlar hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Genel kurul hakkında değerlendirmelerde bulunan Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “Kayserimizin ihracatına 2018 yılında 350 Milyon dolarlık katkıda bulunan, aynı zamanda istihdama ve üretime de ciddi manada katkıda bulunan Kayseri Serbest Bölgemizin genel kurulunu yaptık. Seçilen Yönetim Kurulunu ve Serbest Bölgemizin gelişmesinde çok büyük emekleri olan ve yeniden Serbest Bölge Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Sayın Memduh Büyükkılıç Başkanımızı tebrik ediyor, genel kurulun KAYSER hissedarlarına ve Serbest Bölge şirketlerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

HABERE AİT RESİMLER

Son Dakika Haberleri

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık