29 Şubat 2020, Cumartesi

Son dakika Ekonomi Haberleri Türkiye'nin haber sitesinde

Mustafa Kamar JTR Başkanı seçildi

Mustafa Kamar JTR Başkanı seçildi

Mücevher İhracatçıları Birliği (JTR) Olağan Genel Kurulu İstanbul Dış Ticaret Kompleksinde gerçekleştirildi. Genel Kurul’da gerçekleştirilen seçimlerde 153 üye oy kullanırken 81 üyenin oyunu alan Mustafa Kamar yeni başkan seçildi.

 

Mücevher sektörüne yakışan bir genel kurula imza atılırken, birbirlerine rakip olan Güner ve Kamar konuşmalarını yaparken birbirlerini kutladı ve başarılar diledi. Ayhan Güner görev sürecinde yaptıkları çalışmaları anlattı ve bu dönem yönetim kurulunda görev alarak elde edilen başarıda katkısı bulunan Mustafa Kamar’a emekleri için teşekkür etti. Mustafa Kamar da JTR’nin başarılı çalışmalara imza atmasına liderlik eden Ayhan Güner’e bu dönemdeki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Konuşmaların ardından yapılan oylamada kullanılan 153 oyun 81’ini alan Mustafa Kamar yeni başkan seçildi. Oylama sonrasında bir teşekkür konuşması yapan Ayhan Güner, “Göreve gelen arkadaşlarımız bizim arkadaşlarımız, sektör olarak birlik beraberlik içinde büyüyeceğiz. Arkadaşlarımıza desteğimiz tamdır” dedi.

 

Genel kurula bir teşekkür konuşması yapan Mustafa Kamar da “Çok başarılı işler yapan bir yönetimin ardından başarılı işler yapmak zorundayız. Ayhan Başkanım bugüne kadar hiçbirimizin gösteremediği özveriyi gösterdi. Çok önemli başarılara imza attı. Onun için kendisine teşekkür etmek istiyorum. Yönetim Kurulu olarak özveriyle çalışarak sektörümüzü 2023 vizyonuna taşıyacağız” dedi.

 

 

 

 

HABERE AİT RESİMLER

yukarı çık